درباره ما

معرفی خانه چوبی ایرانیان

خانه چوبی ایرانیان در سال ۱۳۸۰ با مدیریت آقای حامد راجبی هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استاندارد سازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه ار آغاز فعالیت و با اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید سعی می نماید گامی هرچند اندک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد. تهیه بهترین محصولات از بهترین برندهای داخلی و خارجی باعث شده است که تمامی مشتریان از خرید خود راضی باشند و کیفیتی بیش از تصورشان را دریافت نمایند. سعی شده است با گلچین کردن تأمین کنندگان این بخش و همچنین تنوع بخشیدن به محصولات این بخش به شما کمک کنیم تا با خاطری آسوده خرید کنید.

شرکت خانه چوبی ایرانیان

این شرکت سعی نموده است با متمرکز کردن فعالیتهای خود طراحی و ساخت کلیه مصنوعات چوبی مانند: انواع درب های چوبی، تولید انواع کابینت، آلاچیق، ساخت انواع سرویس خواب کودک، انواع کمد و تخت با بهترین و عالی ترین مصنوعات چوبی با خدمات پس همچنین تمامی فعالیتهای جانبی این صنعت مجموعه ای را متشکل از گروه های اجرائی مختلف جهت کلیه اهداف تشکیل دهد. تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر ، تمامی خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد.
اصولاً در ساختار هر کارخانه تولیدی صنعتی، واحد فنی مهندسی و تحقیق و توسعه جزء مهمترین و موثرترین بخش ها در جهت پیشرفت آن مجموعه می باشد. دارا بودن یک تیم متخصص و منسجم در این شرکت که در زمینه تولید مصنوعات چوبی این امکان را داده که با ارائه بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین طرح ها و پیشنهادات به مشتریان، رضایتمندی آنان را فراهم سازد و همچنین تلاش می نماید تا با تحقیق و مطالعه، جدیدترین محصولات لازم در این صنعت را طراحی و به بازار ارائه نماید.

خدمات پس از فروش

خانه چوبی ایرانیان در راستای اهداف خود مبنی بر توسعه و بهبود صنایع چوبی نفیس و لوکس آغاز به کار نموده و از جمله گروه هایی است که با سابقه دیرینه در تامین تجهیزات ساختمانی درجه یک تولیدات متنوعی را در زمینه های ذکر شده فراهم گردیده است.
سپس بنا به کشش بازار و درخواست های عدیده ای از مشتریان از سال ۱۳۸۰ نیز شروع به تولید مصنوعات چوبی با متریال عالی و بهترین کیفیت نمود تا پاسخگوی نیاز روز افزون هموطنان گرامی باشد.
سپس به علت نبوغ، نوآوری و … با سرعت به یکی از معتبرترین فروشگاه های صنعت چوب شناخته شده در صنعت ساخت و تولید کابینت و آلاچیق، انواع تخت و کمد، دربهای چوبی تبدیل گشته است.

ضمانت باز گشت

ضمانت باز گشت

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

تضمین ۱۰۰% کالا

تضمین ۱۰۰% کالا