انواع فلاورباکس اصفهان

انواع فلاورباکس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

تولید فلاور باکس در اصفهان

در این مقاله از وبسایت خانه چوبی ایرانیان مجری تولید فلاورباکس اصفهان، به بررسی انواع فلاور باکس در اصفهان می پردازیم، شما می توانید برای خرید انواع فلاور باکس در اصفهان، به فروشگاه آنلاین خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید و یا با تماس با این مجموعه سفارش خود را ثبت کنید. خانه چوبی ایرانیان یک مجموعه فعال در زمینه طراحی و اجرا سازه های چوبی مانند، اجرای روف گاردن اصفهان، ساخت آلاچیق اصفهان، فروش هایگلاس اصفهان، ساخت مصنوعات چوبی در اصفهان و ... می باشد. یکی از سازه های این مجموعه فلاورباکس اصفهان می باشد. ما در این مجموعه، با بهترین متریال انواع فلاور باکس اصفهان را تولید و به شما عزیزان در اصفهان عرضه می کنیم.
۱) فلاور باکس دیواری در اصفهان: که بیشتر بصورت مکعب مستطیل و ۱۰۰* ۳۰* ۳۰ سانتی متر
۲) زمینی: که دست طراح را در شکل دهی به آن آزاد گذاشته و جلوه ای زیبا و متنوع ایجاد م یکند که شامل انواع شکل های هندسی و پلکان است.
۳) پله ای: علاوه بر زیبایی آبیاری راحت تر و تنوع گل ها را به همراه خواهد داشت.
۴) معلق: که در فضا با اتصال سیم بکسل به اشکال خاص امکان پذیر است.


انواع فلاور باکس بر اساس مصالح

فلاور باکس ها بر اساس مصالح به انواع مختلفی تقسیم می شوند، فلاور باکس ها به انواع سفالی، چوبی، بتنی، پلاستیکی، سنگی و فلزی تقسیم می‌شوند و هر یک از آن‌ها باید تحت شرایط خاصی صورت گیرد که در ادامه به هر یک از آن‌ها پرداخته شده است. مجموعه خانه چوبی ایرانیان کلیه خدمات ساخت و اجرای فلاور باکس ها را با توجه به نیاز مشتری انجام می دهد، شما می توانید برای سفارش انواع فلاورباکس اصفهان، با مجموعه خانه چوبی ایرانیان در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.


تولید فلاورباکس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

۱. فلاور باکس بتنی اصفهان

یکی از انواع فلاور باکس هایی که می توانید تهیه کنید فلاور باکس های بتنی هست. فلاور باکس بتنی در اصفهان امکان سفارشی سازی بالایی دارد ولی در برابر آن وزن بالای آن یک عیب به شمار می آید. البته انواعی از آن‌ها که گران‌تر هستند نیز در بازار موجود هستند که وزن‌های به مراتب کمتری دارند. استفاده از این فلاورباکس‌ها به صورت زمینی، دیواری و آویزان امکان‌پذیر است. شما می توانید برای خرید فلاورباکس بتنی اصفهان، با مجموعه خانه چوبی ایرانیان در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید، فلاور باکس بتنی اصفهان یکی از پر فروش ترین انواع فلاور باکس می باشد، دلیل این محبوبیت را می توان امکان سفارشی سازی ساخت فلاور باکس بتنی دانست.


۲.فلاور باکس دیواری اصفهان

یکی از انواع فلاور باکس در اصفهان که توسط مجموعه خانه چوبی ایرانیان تولید و عرضه می شود فلاور باکس دیواری اصفهان می باشد، این فلاور باکس ها می تواند با اتصال به دیوار با استفاده از اتصالات مخصوص طرح و شکل دیوار را از یکدست بودن در بیاورد. شما می توانید برای خرید فلاورباکس دیواری اصفهان با ما تماس بگیرید.

۳. فلاور باکس پلاستیکی در اصفهان

از ویژگی های مهم فلاور باکس پلاستیکی اصفهان می توان به وزن پایین، ارزان قیمت بودن و طرح و رنگ‌های مختلف همگی باعث شده‌اند که استفاده از این فلاورباکس‌ها به شدت رواج پیدا کند. جنبه زیباشناختی این فلاورباکس‌ها چندان تعریفی ندارد اما به دلیل ارزان و سبک بودن در تراس‌ها و بالکن‌ها زیاد استفاده می‌شوند. این فلاور باکس ها طول عمر کوتاهی دارند.

۴. فلاورباکس فلزی در اصفهان

یکی از بهترین انواع فلاور باکس ها فلاور باکس‌های فلزی با پوشش‌های رنگی مخصوص می باشد که برای مقاوم سازی آن‌ها در برابر رطوبت و زنگ ‌زدگی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. فلاور باکس فلزی را به دو صورت دیواری و آویزان می توان اجرا و نصب نمود، این نوع فلاور باکس منظور به حداقل رساندن تماس با رطوبت کاربرد دارند.


۵. فلاورباکس چوبی در اصفهان

یکی از زیباترین انواع فلاورباکس اصفهان، فلاورباکس چوبی اصفهان می باشد، این نوع فلاور باکس با توجه به فاکتور های زیبایی شناختی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در منازل بعنوان فلاورباکس برای تراس یا برای روف گاردن باشد، این نوع فلاورباکس ها با توجه به ظاهرشان فضایی گرم و آرامش بخش را به محیط هدیه می کنند. فلاور باکس های چوبی می تواند بهترین گزینه برای استفاده در منزل باشند، زیرا طول عمر بالای آنها و سازگاری گیاه با آنها مهمترین عواملی است که می تواند نظر مشتری را جلب کند. اگر به دنبال یک مجموعه در اصفهان برای ساخت فلاورباکس چوبی اصفهان بصورت سفارشی هستید، می توانید با مجموعه خانه چوبی ایرانیان در تماس باشید.

فلاور باکس چوبی اصفهان | خانه چوب ایرانیان

قیمت ساخت فلاورباکس در اصفهان| خانه چوب ایرانیان

فلاور باکس سنگی و شیشه ای

۶. فلاورباکس سنگی اصفهان
فلاور باکس شیشه ای یکی از زیبا ترین انواع فلاور باکس اصهفان است، این نوع از فلاورباکس‌ها که جنبه زیباشناختی آن‌ها از دیگر جنبه‌های آن به مراتب پر رنگ‌تر است. به دلیل مقاومت پایینی که در برابر ضربه دارند این فلاورباکس‌ها به طور عمده در فضاهای داخلی ساختمان‌ها و در ترکیب با سایر مصالح مانند فلز و چوب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۷. فلاورباکس شیشه‌ای اصفهان
در صورتی که در تولید فلاور باکس از رنگ و رزین استفاده شود به آن فایبرگلاس گفته می‌شود و طرح‌های مختلفی را شامل می‌شود. در هر صورت فلاور باکس‌ فایبرگلاس دارای وزن سبک‌تری نسبت به بتنی هستند و مقاومت کمتری دارند و در نهایت در برابر شرایط محیط خاص امکان شکستن و ترک خوردن آن بسیار دیده می‌شود.


دیگر انواع فلاور باکس در اصفهان


۸. فلاور باکس فایبرگلاس در اصفهان
در صورتی که در تولید فلاور باکس از رنگ و رزین استفاده شود به آن فایبرگلاس گفته می‌شود و طرح‌های مختلفی را شامل می‌شود. در هر صورت فلاور باکس‌ فایبرگلاس دارای وزن سبک‌تری نسبت به بتنی هستند و مقاومت کمتری دارند و در نهایت در برابر شرایط محیط خاص امکان شکستن و ترک خوردن آن بسیار دیده می‌شود.

۹. فلاورباکس ترکیبی
یکی دیگر از انواع فلاورباکس در اصفهان، فلاور باکس های ترکیبی می باشد، در ساخت این نوع از فلاورباکس‌ها به طور عمده از ترکیب دو یا چند نوع مصالح استفاده می‌شود. ترکیب چوب، فلز، سنگ و بتن با یکدیگر در ساخت فلاورباکس‌ها بسیار دیده می‌شود.

۱۰. فلاورباکس سفالی اصفهان
سفال‌ها همیشه به عنوان گلدان کاربرد داشته‌اند. فلاورباکس‌های سفالی نیز به دلیل جنبه زیباشناختی متمایزی و همچنین طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی که دارند در طراحی فضاهای سبز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. علی رغم مزایایی که دارند، این نوع از فلاورباکس‌ها در مقابل ضربه از استحکام پایینی برخوردار هستند و به همین دلیل بیشتر در فضاهای داخلی به کار برده می‌شوند.
 
۱۱. فلاورباکس چوب پلاست در اصفهان
فلاورباکس چوب پلاست از انواع گلدان چوبی به شمار می‌آید که با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک ساخته شده است. یکی از مزایای این محصول شباهت آن به چوب بوده که این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به راحتی از این نوع گلدان در طراحی فضای سبز استفاده نمایید. فلاورباکس چوبی ساخته شده با پروفیل چوب پلاست محصولی متفاوت است که به دلیل حفاظت از محیط زیست مورد استقبال قرار گرفته است. فلاورباکس چوب پلاست به طبیعت آسیبی وارد نخواهد کرد و ازاین رو انتخاب مناسبی برای رشد گیاهان به شمار می‌آید.


مزایای فلاورباکس چوب پلاست

کاملا قابل شست وشو است.
در مقابل عوامل جوی مثل آفتاب، باد، باران، برف مقاوم است و تغییرظاهر نمی دهد. • ضد حریق است. • مقرون به صرفه است.
صد درصد ضد آب و رطوبت
غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر حریق
قابلیت ابزار پذیری خوب مانند چوب • انعطاف پذیری بیشتر از چوب و MDF
هزینه نگهداری خیلی کمتر در مقایسه با چوب سخت
بدون هیچگونه انبساط و انقباض در شرایط مختلف آب و هوایی
استقامت بسیار بالا، وزن سبک، مقاوم در برابر هر نوع ضربه و خش
عایق کامل هر نوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی، صوت، گرما و سرما
کاملا قابل شتشو و تمیز کردن با پاک کننده ها و مواد شوینده
مقاوم در برابر نفوذ حشرات و جانورانی مانند موریانه،سوسک،بید و...
امکان تولید به صورت رنگی و دارای قابلیت روکش کردن و رنگ کردن همانند چوب
صد درصد قابل بازیافت و کاملا هماهنگ با محیط زیست، با ترکیب مواد چوبی و پلاستیکی
مقاومت مکانیکی به طور متوسط ۵ برابر چوب طبیعی،۲تا۳ برابر MDF و بیشتر از انواع پلاستیک • مقاوم در برابر جذب و نفوذ هر نوع میکروب و باکتری،مقاوم در برابر نفوذ هر نوع اسید، مایعات و چربی ها

ساخت فلاورباکس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

قیمت فلاورباکس چوب پلاست

قیمت فلاورباکس چوب پلاست | خانه چوبی ایرانیان

یکی از فاکتور های تعیین کننده برای خرید فلاورباکس چوب پلاست، قیمت فلاورباکس چوب پلاست می باشد، قیمت پایین و مقاومت بالا از ویژگی های فلاور باکس چوب پلاست می باشد، مجموعه خانه چوبی ایرانیان تولید کننده انواع فلاور باکس چوب پلاست اصفهان می باشد، شما می توانید برای خرید انواع فلاور باکس چوب پلاست می توانید به مجموعه خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
از معیارهای اساسی که هنگام خرید فلاورباکس چوب پلاست به آن توجه می‌شود، قیمت این نوع فلاورباکس با توجه به سایز آن تعیین خواهد شد. بنابراین شما می‌توانید به راحتی با انتخاب سایز متفاوت یعنی کوچکی یا بزرگی گلدان، در قیمت گلدان تاثیرگذار باشید. قیمت سازه معیاری تعیین کننده بوده که در صورت تولید با پروفیل چوب پلاستیک به نسبت سایر متریال‌ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.


ابعاد فلاور باکس در اصفهان

برای سفارش فلاورباکس اصفهان، بایستی به ابعاد محیطی که قصد قرار دادن فلاور باکس در آن را دارید توجه کنید و سپس با توجه به آن برای سفارش ساخت فلاورباکس اقدام نمایید، ابعاد فلاور باکس بر اساس محیط پروژه مشخص می‌شود. برخی از افراد دوست دارند فلاور باکس‌هایی در روف گاردن خود داشته باشند که فضای کافی برای کاشت گل و گیاهان کوچک را فراهم کند. ابعاد فلاور باکس طولی بر اساس موقعیت اجرا مشخص می‌شود. البته فلاور‌باکس‌ها در مدل‌های مستطیلی و مخروطی شکل نیز طراحی می‌شوند. همه آنها از نظر ابعاد با هم فرق دارند.
ابعاد فلاور باکس طولی یا مستطیلی طبق محیط اجرا تقسیم‌بندی شده است. ابعاد مورد استفاده در این زمینه بیشتر بین ۱۲۰*۴۰*۶۰ دیده می‌شود. همینطور مدل‌هایی وجود دارد که سایز آنها ۹۰*۳۵*۵۰ هستند. مشخص است که این مدل‌ها اغلب می‌بایست در ابتدا به طور دقیق جانمایی شود و سپس نصب صورت بگیرد. در طراحی و اندازه‌گیری ابعاد فلاور باکس طولی گاه طول استفاده شده بین اعداد ۷۰، ۹۰ و ۱۲۰ است. معمولاً طول کمتر از ۷۰ در این مدل استفاده نمی‌شود.
موقعیت بعدی نیز وابسته به عرض ۲۴ و ۳۵ و ۴۰ است و ارتفاع به کار رفته در آن نیز از ۴۰ آغاز شده و به ۶۰ می رسد مشخص است که ابعاد به کار رفته در ابعاد فلاور باکس بر اساس موقعیتی که هر بخش دارد ارزیابی شده است. شما می توانید برای خرید انواع فلاور باکس اصفهان مانند، فلاور باکس بتنی اصفهان، فلاور باکس چوبی اصفهان و فلاور باکس دیواری اصفهان با تماس با مجموعه خانه چوبی ایرانیان واقع در شهر اصفهان سفارش خود را با توجه به ابعاد مورد نظرتان ثبت کنید و در زمان مقرر درب منزل تحویل بگیرید.


ساخت فلاورباکس در اصفهان

ساخت فلاورباکس اصفهان را می توانید با اطمینان کامل به مجموعه خانه چوبی ایرانیان بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید، ساخت فلاور باکس بایستی طبق اصول انجام شود تا مقاومت بالایی در برابر رطوبت و فشار های وارد به آن داشته باشد، شما بایستی با توجه به فضایی که تصمیم به استفاده از آن را دارید انجام شود؛ شرکت‌های معتبر بسیاری در زمینه ساخت فلاورباکس فعال هستند که این امر باعث می‌شود تا شما بتوانید گلدان مورد علاقه‌تان را بر طبق سلیقه و کارآیی سفارش دهید.
انواع گلدان دارای مدل‌های متنوعی بوده که گلدان چوبی بیشتر از سایر مدل‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای اصلی گلدان که این روزها نیز به طور حرفه‌ای مورد توجه قرار گرفته، استفاده در طراحی شهری و مبلمان فضای باز است.
می‌توان گفت گلدان چوبی از عناصر اصلی در طراحی و اجرای بام سبز به شمار می‌آید که با استفاده از آن می‌توان انواع گل و درختان سرسبز را پرورش داد. علاوه‌براین وجود گلدان‌ها در روف گاردن باعث ایجاد فضای سبز و زنده خواهد شد که تاثیر بسزایی در تغییر روحیه افراد خواهد داشت. مجموعه خانه چوبی ایرانیان سعی دارد با ساخت فلاورباکس با بهترین متریال بتواند بهترین محصولات را با قیمت مناسب به شما عزیزان تحویل دهد.

ساخت فلاورباکس در اصفهان | خانه چوبی ایرانیان

فلاورباکس‌ها چگونه اجرا می‌شوند؟

اجرای فلاور باکس ها با توجه به اینکه با توجه به ابعاد و سفارش شما عرضه شده اند، می توانید به راحتی در جای مورد نظر آن ها را نصب نمایید، فلاورباکس‌ها از آنجایی که از قبل آماده شده‌اند چندان فرآیند اجرای سخت و پیچیده‌ای ندارد و با کمی دقت هر فردی قادر به اجرای آن در روف گاردن، پشت بام و تراس خانه خود است.
شاید مهم‌ترین نکته در اجرای فلاورباکس توجه به زهکشی مناسب است که به این منظور نسبت به ایجاد سوراخ‌هایی در کف فلاورباکس‌ها اقدام می‌کنند.