ورق پلکسی گلاس اصفهان

ورق پلکسی گلاس اصفهان | خانه چوب ایرانیان

پلکسی گلاس اصفهان

یکی از محصولات مجموعه خانه چوبی ایرانیان، ورق پلکسی گلاس اصفهان می باشد. این مجموعه همچنین در زمینه های اجرای روف گاردن اصفهان، ساخت آلاچیق اصفهان، فروش ترموود اصفهان، فروش پلی گلاس اصفهان و فروش مصنوعات چوبی در اصفهان فعالیت دارد. ورق‌های آکریلیک با نام تجاری پلکسی گلاس یا ورق پلکسی گلاس اصفهان شناخته می شوند. از مهم‌ترین ومحکم‌ترین پلیمرهای شفاف می‌باشد که مقاومتی در حدود ۵ برابر شیشه هم ضخامت خود را دارد و برخلاف شیشه از خاصیت انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است. این ورق‌ها را می‌توان به عنوان عایق‌های صوتی و حرارتی نیز استفاده کرد، زیرا میزان تبادل حرارت بین این ورق‌ها و محیط تقریبا ۱۰% از شیشه کمتر است. این ورق‌ها به دلیل سبکی و ثبات رنگ و مقاومت در برابر عوامل جوی مانند اشعه خورشید و عوامل شیمیایی مانند اسیدها و روغن‌ها و انواع پاک کننده‌های خانگی جایگزین مناسبی برای شیشه در صنعت و ساختمان می‌باشند.


قیمت ورق پلکسی گلاس اصفهان

ورق پلکسی امروزه برای ساخت انواع تابلو ها استفاده می شود این ورق ها با ظاهر شیشه مانند ولی وزن بسیار کمتر می تواند محصول بسیار جذابی برای تولید انواع تابلو باشد. شما می توانید برای خرید ورق پلکسی گلاس در اصفهان از مجموعه خانه چوبی ایرانیان اقدام به سفارش نمایید، این فروشگاه کلیه خدمات فروش ورق پلکسی بصورت عمده و تک را در ایران انجام می دهد، برای خرید ورق پلکسی گلاس اصفهان با ما در تماس باشید. اگر به دنبال یک فروشگاه مطمئن در اصفهان برای خرید ورق پلکسی گلاس اصفهان با مناسبت ترین قیمت ورق پلکسی گلاس اصفهان هستید می توانید از مجموعه خانه چوبی ایرانیان اقدام به خرید انواع ورق پلکسی اصفهان نمایید.


قیمت ورق پلکسی گلاس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

ورق پلکسی شفاف اصفهان و ویژگی‌ها

این ورق‌ها به دلیل خواص مکانیکی خاص در برابر تغییرات دمایی محیط و در برابر باران و تگرگ مقاوم بوده و نسبت به شیشه‌های معمولی از درصد جذب رطوبت کمتری برخوردار هستند و در برابر شوک‌های حرارتی نسبت به شیشه مقاوم‌تر و در صورت شکستگی دارای سطح تیز و برنده نمی‌باشند ، در نتیجه باعث جراحت نمی‌شوند و جهت استفاده در سطوح بیرونی مناسب تر هستند. این ورق‌ها به دلیل دارا بودن مواد ضد UV مقاومت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد و از شفافیت آن کم نمی‌شود، شفافیت این ورق‌ها در حدود ۹۲% و شیشه ساختمانی از شفافیتی در حدود ۹۰% برخوردار است .

کاربرد‌ ورق پلکسی اصفهان

سطح براق و صیقلی و قابلیت گذردهی نور باعث ایجاد محیط‌های زیبا و متنوع در محیط‌های مورد استفاده می‌شود از جمله موارد استفاده می‌توان موارد ذیل را نام برد: ماکت سازی، نورگیر و پنجره ساختمان‌ها، سقف‌های کاذب، تابلو‌های تبلیغاتی، پارتیشن‌بندی، ساخت پاسیو، حمام، کابینت آشپزخانه، آکواریوم، باجه‌های تلفن و هزاران کاربرد دیگر


مزایای ورق پلکسی گلاس اصفهان

۱. مقاومت ۳۰ برابر بالاتر نسبت به شیشه، دلیل این امر ورق اکریلیک نوعی پلاستیک است و از انعطاف پذیری بسیار بیشتری برخوردار است. به همین دلیل است که اغلب از ورق آکریلیک برای لعاب بالکن و یا آکواریوم استفاده می شود.
۲. سبک تر از شیشه می باشد
۳. قیمت بسیار پایین تر از شیشه
۴. برای کار بسیار راحت تر می باشد.
۵. ورق پلکسی گلاس در اصفهان دوام بالایی دارد این در صورتی است که شما از این ورق محافظت کنید برای مثال در برابر حرارت قرار نگیرد، خط و خش نخورد و ... این ورق می تواند سالهای سال ظاهر جذاب خود را حفظ نماید
۶. ورق های پلکسی اصفهان شفافیت بسیار بالایی دارند این به این معنی است که می توانند نور بیشتری را حتی نسبت به شیشه از خود عبور دهند. ورق های آکریلیک شفاف دارای سطح بالایی از انتقال نور نسبت به شیشه های استاندارد است یعنی تا ۹۲٪ نور موجود را عبور می دهد. حتی در ورق های ضخیم تر هم نور بیشتری نسبت به شیشه می گذرد. اگر به محافظت در برابر نور خورشید نیاز است و یا به حریم خصوصی احتیاج دارید، اکریلیک مات را به شما پیشنهاد می کنیم.
۷. مقاومت بالاتر این ورق ها نسبت به شیشه نیز یک مزیت است که ایمنی هنگام کار را بسیار افزایش می دهد، این ورق ها مقاومت بالاتری به ضربه نسبت به شیشه دارند.

خرید ورق پلکسی گلاس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

ورق پلکسی گلاس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

معایب ورق پلکسی اصفهان

۱. مقاومت کمتری نسبت به خط و خش دارد. یکی از مضرات پلکسی گلاس اصفهان این است که راحت تر از شیشه استاندارد خراشیده می شود، بنابراین باید به درستی از آن محافظت کنیم. این مورد را عیب نمیتوان دانست زیرا هر سطحی قابل خش خوردن است ولی ورق پلکسی اصفهان مقاومت کمتری نسبت به خط و خش دارد، این موضوع را می توان در برابر وزن بسیار پایین تر نسبت به شیشه نادیده گرفت.
۲. مقاومت کم در برابر حرارت: ورق اکریلیک هرگز نباید برای مصارف ایمنی مانند شیشه در قطارها و اتوبوس ها استفاده شود. این امر به این دلیل است که پانل های اکریلیک مقاوم در برابر حرارت نیستند. اگر به جایگزینی برای شیشه استاندارد نیاز دارید که در برابر درجه حرارت بالا مقاومت می کند ، باید پلی کربنات شفاف را انتخاب کنید. ورق های پلی گلاس مقاومت بسیار پایینی در برابر حرارت دارد و اگر حرارت زیادی به آن برسد ممکن است ذوب شود و دیگر قابل استفاده نباشد.


فروش ورق های پلکسی در اصفهان

مجموعه خانه چوبی ایرانیان کلیه خدمات فروش ورق پلکسی در اصفهان و فروش ورق پلکسی گلاس در اصفهان را انجام میدهد شما می توانید برای خرید ورق پلکسی اصفهان، به فروشگاه ما مراجعه نمایید یا با ما در تماس باشید و سفارش خرید ورق پلکسی اصفهان خود را ثبت نمایید. پلکسی گلاس بر خلاف شیشه که هنگام برش زدن ممکن است خراش برداشته و بشکند، به راحتی قابل برش خواهد بود . به طور معمول جهت برش زدن انواع ورقه‌های پلکسی گلاس می‌توان از اره مویی، اره آهن‌بر دستی و یا تیغ مخصوص برش طلق ( به منظور برش صفحات تا ضخامت ۶ میل ) استفاده نمود .جهت برش طلق توسط کاتر لازم است پس از خط کشی محل برش، نوک برنده کاتر را روی خط برش قرار داده و آن را در امتداد خط برش چندین بار بکشید. با تراشیدن پلکسی گلاس به میزان حدود یک سوم ضخامت ورق اصلی و اعمال کمی فشار در راستای عمود بر خط برش٬ می‌توانید قطعه مورد نظر را به راحتی جدا نمایید.
از معایب این روش برش٬ محدودیت در ضخامت صفحه پلکسی گلاس و همچنین عدم توانایی در برش به صورت منحنی و ... می‌باشد. در صورتی که بخواهیم ورقه‌های پلکسی را در امتداد یک منحنی برش دهیم بهترین راه استفاده از اره مویی دستی و یا برقی خواهد بود ( بطور کلی اره‌های با تیغه‌های برش بزرگ و دور زیاد جهت برش انواع طلق مناسب نخواهد بود و موجب ذوب شدن پلکسی در لبه‌های برش خورده خواهد شد ). در موارد صنعتی با طرح‌های پیچیده برخلاف روش‌های ذکر شده برش صفحات پلکسی توسط دستگاه لیزر انجام می‌شود؛ در نتیجه علاوه بر امکان برش طرح‌های پیچیده٬ سرعت و دقت برش افزایش یافته و لبه حاصل از برش بسیار صاف و بدون اعوجاج خواهد بود.