خرید آلاچیق در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

خرید آلاچیق در اصفهان و راهنمای خرید آن

قیمت آلاچیق در اصفهان

آلاچیق، به معنی سر پناه است .آلاچیق مکانی نیمه باز با سقفی پوشیده است که برای رفع خستگی و استراحت تعبیه شده است. قیمت آلاچیق در اصفهان، کاملا بستگی به نوع مواد بکار رفته در آن و جنس و ابعاد و اشکال آن دارد. همچنین، نوع مبلمان فضای باز و تزیینات داخلی آلاچیق نیز در قیمت آلاچیق موثر است. 
در دنیای ماشینی امروزه افراد تنها ساعات کمی از شبانه روز را به خود اختصاص میدهند و وقت اندکی برای تفریح دارند. بنابراین اغلب در تلاش اند بیشترین استفاده را از این وقت کم بکنند. تبدیل کرده خانه به چیزی فراتر از یک واحد مسکونی یکی از بهترین راه های بهینه سازی اوقات فراغت است.
خرید آلاچیق می تواند کمک شایانی در این راه به شما بکند. فراهم آوردن مکانی برای دورهمی های کوچک و یا لذت بردن از هوای عالی فصل ها می تواند گوشه ای از مزیت های فراوان آن باشد.
برای خرید آلاچیق در اصفهان و سفارش ساخت آلاچیق در اصفهان می توانید به فروشگاه بهسان چوب مراجعه کنید. همچین می توانید برای ثبت سفارش آنلاین به فروشگاه آنلاین بهسان چوب در اصفهان سری بزنید.ساخت آلاچیق در اصفهان

ساخت آلاچیق در اصفهان به دلیل وجود افزایش تعداد افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. کسب و کار آسانی نیست. بایستی برای موفقیت در این کسب و کار کیفیت و رضایت مشتری را در اولویت خود قرار دهید. خانه چوب ایرانیان با سرلوحه کار خود قرار دادن این موارد توانسته به لطف خدا به بهترین مرکز فروش آلاچیق در اصفهان تبدیل شود.
آلاچیق ها سازه های جذاب و شیکی هستند که بسته به نوع کاربردی آن می توانند جنس و ابعاد مختلفی داشته باشند. استفاده از آلاچیق ها و انواع آن پیشینه طولانی در تاریخ دارد و نمونه های زیبا و ساده آلاچیق ها به عنوان فضایی برای استراحت و لذت بردن از چشم انداز های طبیعی استفاده می شده است. نام های متداول آلاچیق تارم و کلاه فرنگی است و از موارد استفاده آلاچیق در زمان گذشته را می توان فضاهای کوچک در باغات میوه شمال کشور و آلاچیق های بدون سقف فرانسوی در سده ۱۹ میلادی دانست. امروزه استفاده و خرید آلاچیق ها و انواع متنوع و جذاب آن رواج بسیاری پیدا کرده و فقط مختص ویلا ها و خانه های حیاط دار نیست.
خرید آلاچیق و ساخت و نصب آن در خانه، ویلا، رستوران و کافی شاپ می تواند به جذابیت های محیط افزوده و امکان بهره مندی از چشم انداز های دل انگیز را افزایش داد. آلاچیق ها با ساخت زیبا و منحصر به فردشان می توانند احتمال آسیب به انسان را به حداقل رسانده و فضای زیبا و راحت آن بتواند جذابیت های ماندن در طبیعت را چند برابر کند. در این مقاله به معرفی انواع آلاچیق، کاربرد آنها و راهنمایی هایی لازم جهت خرید آلاچیق اصفهان می پردازیم.


قیمت آلاچیق در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

مزیت استفاده از آلاچیق

با خرید آلاچیق و به کار گیری آن در خانه، محل کسب و پارک ها می توان زیبایی و جذابیت یک محیط را افزایش داد. با ساخت آلاچیق در بهترین منطقه فضای سبز می توانید لحظات خوشایندی را در طبیعت سپری کرده، از فضای سرسبز یا چشم انداز های زیبا لذت ببرید و یک سفر کوچک و خاص در روزتان داشته باشید.

خرید آلاچیق به اعتبار و ارزش بنا می افزاید و می توانید با خرید و نصب آن دورهمی های دوستانه و جذابی را به همراه دوستانان در فضای سبز داشته باشید.
از مهم ترین کاربرد های آلاچیق می توان به موارد زیر اشاره نمود:می توانید در هر فصلی از طبیعت و زیبایی های ان بهره مند گردید
– از گزند باد و باران، هوای گرم و سرد و …در امان بمانید
– از فضای آن برای برگزاری مهمانی، جشن و اسکان مشتری استفاده نمایید
– از آلاچیق های مدرن و گل کاری شده در مهمانی های زنانه استفاده کنید
– می توانید از آن به عنوان فضایی برای ورزش یا تمرین موسیقی استفاده کنید
– وجود آلاچیق به ارزش و اعتبار یک بنا می افزایند
– آلاچیق فضایی عالی برای خلوت کردن است
– و محیطی عالی برای بازی بچه ها


ساخت آلاچیق در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

خرید آلاچیق های مسقف و بدون سقف

به طور کلی آلاچیق ها می توانند در نوع مسقف و روباز ساخته و طراحی گردند. خرید آلاچیق دارای سقف یا بدون آن به شرایط اقلیمی، سلیقه مشتری و هزینه آلاچیق بستگی دارد.
خرید آلاچیق های روباز از دیگر انواع آلاچیق ها هستند که بسته به نوع طراحی، جایگیری و موقعیت ضرورت و لزوم وجود سقف در آلاچیق قابل حذف شدن می گردد. این نوع از آلاچیق های بی سقف از محبوب ترین آلاچیق ها در کشور های اروپایی محسوب می گردند، طراحی فضای سبز، گل کاری، شاخه تاک و انواع گل می تواند به زیبایی و جذابیت هرچه تمام تر آن بیافزاید. عموما از این نوع آلاچیق در هوای خوب و آفتابی استفاده می گردد اما می توان با افزودن یک سایبان مشکل نفوذ باران و… را به فضای آلاچیق کاهش داد.


انواع آلاچیق در اصفهان

  • آلاچیق های مدرن
  • آلاچیق فلزی
  • آلاچیق سیمانی
  • آلاچیق پشت بام
  • آلاچیق پیش ساخته
  • آلاچیق شیشه ای

انتخاب و خرید آلاچیق می تواند بنا به خواست و نظر مشتری طراحی گردد و یا مشاوران و طراحان فضای سبز با بازدید از محوطه بهترین طرح را برای خرید یا ساخت آلاچیق پیشنهاد دهند. هر کدام از آلاچیق های ذکر شده دارای ویژگی ها، کاربرد ها و قیمت های متفاوتی می باشند که می تواند در لیست خرید آلاچیق مناسب جا بگیرند.