ورق پلی گلاس در اصفهان

ورق پلی گلاس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

خرید ورق پلی گلاس در اصفهان

پلی گلاس نوعی ‌ام‌دی‌اف است با این تفاوت که روکش آن به غیر از ملامینه با یک لایه پلی استر پوشانده می‌شود. در اصل ورق پلی گلاس نوعی ورق با مغزی ام دی اف بوده که بر روی سطح یک طرف ورق"که دو رو ملامین شده" یک لایه ۷۵ میکرونی از پلی استر(پلی کربنات) " که ظاهری شبیه شیشه دارد اما نسبت به شیشه سبک تر و محکم تر می باشد" پرس شده است و رنگ نهایی صفحه توسط رنگ لایه ملامین که روکشی از پلی استر دارد، تعیین می‌شود و به مرور زمان نیز هیچ تغییر رنگی در ورق‌های ملامین و پلی گلاس در اصفهان ایجاد نمی‌گردد. مقاومت سطح این ورق‌ها در برابر خراش به اندازه‌ای بالاست که به شما اجازه می‌دهد با یک اسفنج سطوح را بدون ایجاد خراش تمیز کنید. فروشگاه خانه چوبی ایرانیان عرضه کننده انواع محصولات چوب در اصفهان می باشد. یکی از ورق هایی که امروزه در ساخت انواع دکوراسیون منازلی با طراحی مدرن استفاده می شود. ورق پلی گلاس در اصفهان می باشد. شما می توانید برای خرید ورق پلی گلاس در اصفهان به فروشگاه خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید. یا اگر نیاز به تعداد بالا از ورق پلی گلاس در اصفهان دارید با ما تماس بگیرید.
کابینت ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند از جمله ام دی اف، چوب، لمینت، پی وی سی، های گلاس در اصفهان ، پلی گلاس و ... . پلی گلاس یکی از اعضای خانواده‌ی کابینت‌‌های «گلاس و براق» است. کابینت‌های گلاس انواع مختلفی دارند که اتفاقًا، پلی گلاس اصفهان یکی از بهترین‌ و مقاوم‌ترین‌هایشان است. انواع ام دی اف شامل مواردی مانند ام دی اف معمولی، های گلاس و پلی گلاس است که تنها تفاوت این محصولات در نوع روکش بوده که باعث متفاوت بودن آنها می شود.
روکش ام دی اف به طور معمول از ملامینه ساخته می شود و مقاومت خوبی در مقابل فشار و رطوبت دارد. های گلاس با یک روکش پی وی و ام دی اف پلی گلاس با یک ماده با نام پلکسی گلاس روکش میگردد و به همین خاطر با نام پلی گلاس نامیده می شود.
از دیگر خدمات مجموعه خانه چوبی ایرانیان ساخت آلاچیق در اصفهان، ساخت درب چوبی در اصفهان و طراحی آلاچیق در اصفهان می باشد.


انواع ‌ام‌دی‌اف پلی گلاس

ام‌دی‌اف پلی گلاس آلویک در اصفهان: ضد خش و شفافیت بی‌نظیر با ضخامت ۱۸ میلیمتر، یکی از بهترین انواع ‌ام‌دی‌اف پلی گلاس اسپانیا می‌باشد.

‌ام‌دی‌اف لوکس آلویک در اصفهان: یک محصول با تکنولوژی پیشرفته می‌باشد که تحت پروسه‌های مختلف صنعتی به شکل یک پانل تزئینی پلی گلاس ارائه می‌گردد، در حالی که سطوح دیگر با کاغذ تزئینی در همان طراحی را پوشش داده است. این محصول در مقایسه با دیگر محصولات جایگزین، دارای پاسخ‌های فیزیکی – مکانیکی بسیار عالی با تاکید بر مقاومت بالا در برابر خراش، کیفیت سطح و درخشش بالا می‌باشد. 

‌ام‌دی‌اف پلی گلاس نیمن آلمان در اصفهان: توسط پرس یک لایه شفاف ۷۵ میکرونی از پلی استر بر روی یک سطح ‌ام‌دی‌اف دو رو ملامین (در مقایسه با ‌ام‌دی‌اف‌های ترک که یک رو ملامین می‌باشد) ساخته شده است.

 ام دی اف پلی گلاس فومنات در اصفهان: ام دی اف پلی گلاس فومنات در اصفهان ورق‌های سایز بزرگی هستند که از دوطرف ملامین با یک روکش براق و باکیفیت رزین مخصوص ساخته می‌شوند. از ویژگی‌های برجسته‌ی پلی گلاس فومنات می‌توان به مقاومت بالا در برابر خط‌وخش، شفافیت و زیبایی منحصربه‌فردی که دارند اشاره کرد. این شرکت سعی کرده است براساس سلیقه‌ی ما ایرانی‌ها ورق‌های باکیفیت و زیبا طراحی و تولید کند و با قیمت مناسب به بازار بفرستد.

انواع ورق پلی گلاس در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

ورق MDF پلی گلاس در اصفهان| خانه چوب ایرانیان

مزایای ورق MDF پلی گلاس در اصفهان

- پلی گلس در اصفهان از نظر ظاهری به های گلاس اصفهان شبیه بوده ولی براقیت و مقاومت آن بیشتر است.
- رنگ بندی متنوعی دارد.
- فاقد هرگونه مواد شیمیایی، سازگار با محیط زیست
- در ورق‌های پلی گلاس اصفهان (مانند نیمن آلمان طرح فلش) ما روی یک ورق به طور همزمان حالت مات و براق را در کنار هم داریم اما در ورق‌های هایگلاس چنین زیبایی وجود ندارد.
- براق و درخشنده است و به طور تقریبی تمامی نور دریافتی را منعکس می کند(بسیار مناسب فضاهای کوچک).
- در مقابل خراشیدگی و پوسیدگی مقاومت خوبی دارد.
- تمیز کردن آن راحت است و با استفاده از یک دستمال به آسانی تمیز می شود.
- وزن کلی آن کمتر از دیگر ام دی اف ها می باشد.  در مقابل حرارت و رطوبت آشپزخانه مقاومت زیادی دارد و کیفیت آن تغییر نمی کند.
- در مقابل مواد شیمیایی(اسیدهای آشپزخانه) و نورUV خورشید مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهد.
- به علت ضد باکتری بودن آن، انواع قارچ و میکروب ها نمی توانند بر روی آن رشد نمایند.


معایب ام دی اف پلی گلاس

- قیمت آن نسبت به دیگر انواع ام دی اف گران تر است.
- با توجه به براق بودن آن لکه ها بر روی آن به راحتی دیده می شوند.
- انواع مختلف کابینت‌های «گلاس» به‌طور کلی گوشه‌های تیز و برنده‌ای دارند. بهتر است هنگام نصب حواس‌تان به این مشکل باشد و از نصاب بخواهید که گوشه‌ها را با لاستیک نازک بچسباند.


تفاوت کابینت پلی گلاس با کابینت هایگلاس:

اگرچه کابینت هایگلاس و پلی گلاس، هر دو لبه‌ها و گوشه‌های تیزی دارند، اما هر دو این کابینت‌ها نمای آشپزخانه را امروزی و مدرن نشان می‌دهند و در سبک کابینت مدرن کاربرد دارند. در عین حال تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند که ما جهت راحتر بودن شما عزیزان، این دو کابینت را با هم مقایسه می‌کنیم:

* کابینت هایگلاس و کابینت پلی گلاس، هر دو از MDF خام تشکیل شده‌اند، اما روکش نهایی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل خصوصیات متفاوتی از هم دارند.

* هر دو کابینت، درخشنده و بازتاب نور بالایی دارند، اما کابینت پلی گلاس، سطح صاف و صیقلی‌تری نسبت به کابینت هایگلاس دارد و به همین دلیل شفافیت و درخشندگی بیشتری دارد.

* کابینت هایگلاس در برابر خط و خش بسیار آسیب‌پذیر است، اما بر خلاف آن کابینت پلی گلاس به مقاوم بودن در برابر خط و خش، معروف است.

* کابینت هایگلاس، در برابر نفوذ آب، آسیب‌پذیر است و نباید در معرض رطوبت قرار گیرد اما کابینت پلی گلاس مقاومت قابل قبولی در برابر نفوذ آب دارد.

مزایای پلی گلاس اصفهان | خانه چوب ایرانیان

* کابینت هایگلاس خصوصا رنگ‌های روشن آن، در برابر حرارت تغییر رنگ جزئی می‌دهد اما کابینت پلی گلاس، در برابر حرارت بسیار مقاوم است و تغییر رنگ نمی‌دهد.

* کابینت پلی گلاس به دلیل اینکه کابینت مقاومی است نیاز به مراقبت‌های خاص ندارد اما کابینت هایگلاس به مراقبت و نگهداری بیشتری احتیاج دارد.

* کابینت هایگلاس اصفهان در برابر مواد شیمیایی مقاومت ندارد و آسیب می‌بیند، اما کابینت پلی گلاس در برابر مواد شوینده شیمیایی مقاومت دارد و نیاز نیست نگران باشید که مواد شیمیایی یا پاک کننده سهوا بر روی آن ریخته شده است.

* کابینت هایگلاس اگر چه می‌تواند در رنگ‌های مات یا براق طراحی و ساخته شود، اما این قابلیت را ندارد که هر دو رنگ مات و براق را به صورت توامان داشته باشد، اما کابینت پلی گلاس به طور همزمان می‌تواند مات و براق باشد.

* طول عمر کابینت پلی گلاس بسیار بالاتر از کابینت هایگلاس است و سال‌های طولانی‌تری بدون آسیب، در آشپزخانه شما می‌درخشد.

* با توجه به مزیت‌هایی که نام برده شد، طبیعی ست که قیمت کابینت پلی گلاس از کابینت هایگلاس در اصفهان، گران‌تر است.


نتیجه گیری:

۱) وظیفه یک طراح دکوراسیون داخلی این است که بتواند از تمام فضاهای موجود در خانه شما استفاده کند و طراحی خود را به نحوی اجرا نماید که تمام نیازهای صاحب خانه را برطرف سازد. یکی از مکان های خانه که دکوراسیون آن از اهمیت بالایی برخوردار است آشپزخانه است. طراحی دکوراسیون آشپزخانه نه تنها باید چیدمان وسایل و انتخاب رنگ آنها را مد نظر داشته باشد بلکه شادابی، تمیزی و طراوت را نیز در این نقطه از خانه به ارمغان بیاورد. 

۲) کابینت یکی از تجهیزاتی می باشد که نقش آن در دکوراسیون آشپزخانه انکارناپذیر است. با نگاه اول به فضای آشپزخانه اولین چیزی که به چشم می خورد کابینت است. بنابراین انتخاب طرح، رنگ و جنس آن باید به گونه ای صورت گیرد که هم استحکام و دوام بالایی داشته باشد و هم زیبایی فضای آشپزخانه را تضمین کند. امروزه متریال های مختلفی برای ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند. MDF از جمله رایج ترین و پرمصرف ترین متریال هایی است که در ساخت کابینت به وفور کاربرد دارد. کابینت های ساخته شده از ام دی اف با روکش های مختلفی به بازار عرضه می شوند و در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. روکش هایی که بر روی سطح کابینت ام دی اف قرار می گیرند دوام و طول عمر کابینت را تضمین می کنند و نقش موثری در زیبایی آن دارند.

۳) کابینت هایگلاس و پلی گلاس نمونه هایی از کابینت ام دی اف با روکش متفاوت می باشند. این نوع کابینت ها در آشپزخانه های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل تنوع طرح، رنگ و قابلیت های منحصر بفردی که دارند از سایر کابینت ها مجزا شده اند. اگر بخواهیم کابینت هایگلاس را با کابینت پلی گلاس در اصفهان مقایسه کنیم کابینت پلی گلاس دوام و طول عمر بالاتری دارد و دارای خصوصیاتی می باشد که آن را از نوع هایگلاس برجسته تر نموده است.

طراحی دکوراسیون داخلی با ورق پلی گلاس | خانه چوب ایرانیان