اجرای روف گاردن در اصفهان

مجری روف گاردن اصفهان | خانه چوب ایرانیان

اجرای روف گاردن در اصفهان توسط مجموعه خانه چوبی ایرانیان

مجموعه خانه چوبی ایرانیان ارائه دهنده کلیه خدمات ساخت و اجرای روف گاردن در اصفهان و خدماتی مانند، تولید آلاچیق اصفهان ،  خرید آلاچیق در اصفهان می باشد شما همچنین می توانید برای خرید ورق هایگلاس در اصفهان و خرید ترموود در اصفهان به مجموعه خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید. این مجموعه بعنوان مجری روف گاردن در اصفهان همواره سعی نموده است تا با ارائه بهترین قیمت روف گاردن در اصفهان و اجرای طراحی روف گاردن اصفهان مهندسی شده بتواند رضایت مشتریان را جلب کند و تجربه مثبت و دلنشینی از سپردن خدمات ساخت و ساز ساختمانی خود به مجموعه خانه چوبی ایرانیان کسب نمایند، این مجموعه با سالها فعالیت در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون های چوبی مانند روف گاردن ها و انواع تجهیزات چوبی خانه توانسته است نام درخشانی از خود در صنعت چوب اصفهان و روف گاردن در اصفهان به جا بگذارد، در این مقاله از وبسایت خانه چوبی ایرانیان با هم به بررسی نکات مختلفی که هنگام طراحی روف گاردن اصفهان بایستی مد نظر قرار دهید می پردازیم، شما می توانید برای سفارش اجرای انواع روف گاردن در اصفهان با مجموعه خانه چوبی ایرانیان واقع در شهر اصفهان در ارتباط باشید.
شما می توانید برای سفارش طراحی روف گاردن در اصفهان با مجموعه خانه چوبی ایرانیان تماس حاصل فرمایید.


اجرای روف گاردن اصفهان | خانه چوب ایرانیان

طراحی روف گاردن اصفهان با چمن مصنوعی

برای اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن بهتر است این کار را به یک مجموعه متخصص در این زمینه بسپارید چراکه اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن اصفهان بایستی طبق اصول صورت بگیرد و در غیر اینصورت و در صورتی که کاشت چمن مصنوعی به صورت غیر اصولی انجام شده باشد، کاشت و نگهداری چمن در روف گاردن ممکن است بالکن منزل شما دچار مشکلات زیادی شود، کار چندان راحتی نیست و در صورت عایق بندی نامناسب می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. کاشت چمن هزینه زیادی را به همراه دارد و در صورت عدم رسیدگی و مدیریت درست، از بین خواهد رفت. چنانچه موانع زیادی برای بهره گیری از چمن طبیعی وجود داشته باشد، می‌توان از چمن مصنوعی استفاده کرد. مسلما چمن مصنوعی، به اندازه چمن طبیعی زیبا نیست ولی در صورت انتخاب نوع مرغوب آن، می‌توان به محیط جلوه خوبی بخشید. امروزه تنوع چمن‌های مصنوعی آنقدر زیاد است که می‌توان با توجه به بودجه ای که کارفرما دارد، یکی از انواع آن را تهیه کرد. مجموعه خانه چوبی ایرانیان در ابتدای سفارش شما بهترین پلن را متناسب با بودجه شما پیشنهاد می کند.


مجری روف گاردن در اصفهان و طراحی متناسب با شرایط اقلیمی

یکی از نکات اصلی که هنگام طراحی روف گاردن بایستی مد نظر قرار داد آب و هوای آن منطقه می باشد برخی از مناطق بسیار باد خیز هستند بنابر این بایستی طراحی روف گاردن اصفهان متناسب با وزش باد شدید طراحی شود تا در صورت بروز این چنین شرایطی مشکلی بوجود نیاید. همانطور که بیان شد، برخی از مناطق بسیار بادخیز هستند، در برخی از مناطق در فصل تابستان شاهد باران هستیم و برخی مناطق در فصل زمستان با برف سنگین همراه هستند بنابراین پیش بینی وضعیت آب و هوایی یک منطقه در طراحی روف گاردن بسیار مهم است استفاده از متریال های مخصوص در این راستا به نوبه خود اهمیت زیادی دارد. روف گاردن ها اغلب در محیطی اجرا می شوند که شاید به واسطه جذب نور خورشید دچار مشکل شوند اما موقعیت دقیق روف گاردن می تواند دسته بندی شود.
موقعیتی که برای طراحی روف گاردن در نظر گرفته می شود اغلب به صورت طرح اولیه در نظر گرفته می شود و در بهترین شرایط می تواند موقعیت خوبی داشته باشد. مجموعه خانه چوبی ایرانیان با ارائه بهترین طرح برای اجرای روف گاردن در اصفهان، این مجموعه علاوه بر خدمات اجرای روف گاردن در اصفهان کلیه خدمات تولید آلاچیق اصفهان را انجام می دهد. به شما کمک می کند تا روف گاردن منزل خود را در بهترین نقطه و با بهترین شرایط طراحی و اجرا نمایید.


استاندارد های اجرایی روف گاردن

در ساخت روف گاردن در اصفهان یک سری نکات که جز استاندارد های طراحی روف گاردن اصفهان هستند بایستی رعایت شود تا روف گاردن در بهترین شرایط ممکن طراحی و اجرا شود، در صورت عدم رعایت این استاندارد ها هنگام طراحی روف گاردن اصفهان ممکن است بعدا با شهرداری برای دریافت مجوز به مشکل بخورید و مجبور به پرداخت جریمه شوید، مجموعه خانه چوبی ایرانیان  بعنوان یک مجری روف گاردن در اصفهان همواره سعی نموده در تمامی پروژه های روف گاردن اصفهان خود کلیه استاندارد های اجرای روف گاردن را رعایت نماید. در ساختمان های دارای روف گاردن توجه به استانداردهای تعریف شده در طراحی، انتخاب مصالح و اجرای روف گاردن اصفهان ضروری بوده و در بازدهی بیشتر آن تأثیر مثبتی می گذارند. گزیده ای از استانداردها در ادامه آمده است.
۱) از گیاهان بومی یا سازگار با منطقه استفاده شود و پوشش های گیاهی انتخاب شود که در بادهای شدید نیز استوار و بی حرکت باقی بماند و در مقابل خشکسالی مقاومت داشته باشد.
۲) از مصالح و تولیداتی که در منطقه تولید می شود، به دلیل پشتیبانی از منابع منطقه ای استفاده شود و یا مصالح بازیافتی ساختمان برای اجرای بام سبز به کار رود. همچنین می تواند از مصالح تجدید شدنی و با خطر آتش سوزی حداقل و با آلودگی کم باشد.
۳) غشاء ضد آب قبل از اجرای باغ سبز مورد آزمایش قرار گیرد.
۴) آب های سطحی قبل از اینکه جریان یابند توسط سیستم زهکشی جمع آوری شود.
۵) استفاده از مواد شیمیایی مانند کودها و آفت کش ها به حداقل برسد یا حذف گردد.

طراحی روف گاردن در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

ساخت روف گاردن در اصفهان | خانه چوب ایرانیان

مراحل اجرای روف گاردن به همراه نکات

هنگام اجرای روف گاردن اصفهان بایستی یک سری اصول را رعایت نمود تا این سازه طی چند سال به مشکلات جدی بر نخورد برای مثال هنگام طراحی روف گاردن، لایه پوشش گیاهی در اجرای روف گاردن اهمیت زیادی دارد و شرایط خشک و خام پشت بام از بین می رود و گیاهانی با رشد و عمق مناسب انتخاب می شود به طوری که شرایط کم آبی و هوای سرد و گرم در این رویکرد ارزیابی می شود.
طرح نهایی توسط طراح مشخص می شود و در این زمینه شرایط اقلیمی و طراحی سازه ارزیابی خواهد داشت. بام سبز ها بر روی سقف خانه کشیده می شود و پوشش گیاهی خاصی است به طوری که زیبایی بی نظیری ایجاد می شود. روف گاردن اصفهان بر روی پشت بام و تراس گاه کمی پیچیده است اما داشتن اطلاعات مهم در این زمینه سبب می شود نتیجه کار بهتر شود. به طور کلی جزئیات اجرای روف گاردن در اصفهان بر اساس قیمت روف گاردن اصفهان ارزیابی می شود و شرایط متفاوتی را در نظر می گیرد. رعایت این اصول موجب می شود روف گاردن اصفهان بصورت یک سازه با طراحی خوب و کاربردی نتیجه بدهد و نتیجه نهایی پروژه یک سازه زیبا باشد. شما می توانید کلیه خدمات طراحی روف گاردن اصفهان خود را به مجموعه خانه چوبی ایرانیان بسپارید.


نکات قابل توجه جهت ساخت روف گاردنر

۱) محل اجرای روف گاردن: شاید تا کنون با خود فکر می کردید روف گاردن معمولا در بالکن های بزرگ و یا سقف ساختمان ها قابل اجرا است اما روف گاردن لزوما به بام ساختمان محدود نمی شود. لابی ساختمانها، پاسیو ها، تراس ها به علت خصوصی بودن، یکی از اولین هدفهای اجرای این سیستم هستند. پوشـیده بودن سقف تراس ها باعث ایجاد محیطی متفاوت با بام از نظر عملکرد هستند.
۲) گیاه مناسب روف گاردن: ویژگی هایی مانند میزان تحمل گرما و نور مستقیم خورشید و رشد ریشه گیاه باید در زمان تهیه گیاه در نظر گرفته شود.
۳) فضای سبز روی پشت بام: فضای سبز می تواند ترکیبی از گیاهان و گلدان و بوته میوه باشد.
۴) آبیاری اتوماتیک: برای حفظ و نگهداری گیاهان و آبیاری گیاهان در زمان های مشخص از آبیاری اتوماتیک و قطره‌ای هوشمند استفاده می شود که از اجزای اصلی و مهم به شمار می آید.
۵) نورپردازی فضای سبز پشت بام: از عناصری که در طراحی لاکچری و زیبای روف بسیار مؤثر است و هزینه بالایی دارد.
۶) زیرسازی پشت بام: روش مدولار زیر سازی استاندارد بام را انجام می دهد و آماده سازی سطح تمام پشت بام صورت می گیرد.
۷) کف سازی فضای پشت بام: کف به سه صورت چوبی و شن و قلوه سنگ تزئینی ارائه می شود. هرچه میزان و سطح این کف‌ ها بیشتر باشد هزینه هم بیشتر می شود.
۸) تجهیزات جانبی پشت‌ بام: آلاچیق، مبلمان، آبنما، فضاهایی مانند آشپزخانه همه جزو تجهیزات جانبی هستند. در اجرای روف گاردن قیمت پایین مساوی است با کیفیت پایین یک محصول، پس در نظر بگیرید که استفاده از متریال و المان های نامناسب در این پروژه‌ها دارای هزینه‌های بعدی سنگین تری خواهد بود.


تقسیم بندی وزن در روف گاردن

طراحی روف گاردن در اصفهان بایستی پیش از ساخت ساختمان الزامات آن فراهم شود تا هنگام ساخت روف گاردن مشکلی تیم طراحی و اجرای روف گاردن در اصفهان را تهدید نکند، بهتر است پیش از ساخت ساختمان طراحی روف گاردن در اصفهان را به یک تیم متخصص بسپارید تا ملزوماتی که بایستی در ساختمان برای روف گاردن استفاده شود را طراحی و اجرا نمایند، ساخت روف گاردن اصفهان در بهترین و ایده ال ترین حالت، می‌بایست قبل از ساخت سازه ، در نقشه‌های اولیه ساختمان پیش بینی و توسط مهندس طراح سازه، بارهای وارده بصورت بار مرده به طبقه آخر یعنی بام اعمال شود. لیکن متاسفانه در اکثر موارد، روف گاردن بعد از اجرای ساختمان، به سازه تحمیل می‌شود. در چنین مواردی مهندس طراح روف گاردن، می‌بایست با مشاهدات عینی از استحکام سازه مخصوصا آخرین طبقه اطمینان حاصل کند. در چنین مواردی اعمال تنها چند نکته ساده در طراحی و اجرای روف گاردن، بسیار اثر بخش است:
بار‌ها بصورت گسترده به سقف سازه ای و ترجیحا در محل تیر‌ها و سر ستون‌ها اعمال شود و از اعمال بار نقطه ای حتما جلو گیری شود.
از متریال سبک برای طراحی و اجرا استفاده شود.
ترجیحا بار‌ها به ستون‌ها و تیر‌ها منتقل شود و در محل کنسول‌ها و تراس‌ها، از اعمال بارهای سنگین ممانعت گردد.
سعی شود در طراحی، المان‌ها در بخش عظیمی ‌از بام توزیع شوند و تمرکز المانی در بام نباشد.
کلیه اتصال المان‌ها برای بار باد طراحی شده باشند.

قیمت روف گاردن اصفهان | خانه چوب ایرانیان

بررسی بارهای زنده و مرده اجرای روف گاردن

یکی از نکاتی که هنگام طراحی روف گاردن بر روی سقف ساختمان باید مورد نظر قرار بدهید، بررسی های بار های وارد بر سازه هنگام طراحی می باشد، این کار اهمیت بسیار بالایی دارد چراکه در صورت عدم توجه به ظرفیت بار سازه و مقدار باره های وارد ه بر آن ممکن است با اجرای روف گاردن در اصفهان به صورت غیر اصولی منجر به بروز خسارات جبران نا پذیری بر روی ساختمان شوید، برای اجرای روف گاردن نیاز است که سازه ساختمان در نظر گرفته شود و بر اساس ظرفیت بام سنجیده می شود به طور کلی سازه یک ساختمان بر اساس بارهای وارده به آن مشخص می شود که بار مرده و زنده دو تقسیم مهم از ظرفیت سازه ساختمان محسوب می شود. بارهای مرده شامل وزن سازه، وزن دیوارها و سقف و کف است و بار زنده شامل موقعیت ساختمان ، مبلمان و تجهیزات مکانیکی است. طراحی برای روف گاردن و متریال می بایست بر اساس شرایط تغییر بررسی شود. متریال اجزای این نوع ساختمان به صورتی است که بار وارده به سازه را تغییر می دهد بهتر است که پیش از طراحی و اجرای روف گاردن ظرفیت سازه ساختمان بر اساس توان سازه مشخص شود. دسترسی بام موقعیت مهم دیگر است به طوری که می بایست دسترسی به سطح بام بسیار تاثیرگذار باشد و طراحی و قیمت روف گاردن اصفهان توسط مجموعه خانه چوبی ایرانیان در این زمینه بررسی می شود.


طراحی و اجرای روف گاردن در اصفهان | خانه چوبی ایرانیان

به هر حال نیاز است که مصالح و تجهیزات از طریق پله وارد پشت بام شود و اگر دسترسی سخت باشد مسیر تردد خود با هزینه های اضافی همراه است در ساختمان های بلند نیاز است که ضوابط شهرداری و آتش نشانی برای بررسی خروجی های متعدد بررسی شود همینطور سیستم روشنایی و اعلام حریق نیز بررسی می شود. تاسیسات برقی و مکانیکی برای روف گاردن ها بخش مهمی از اجرا هستند و برای اجرای آبرسانی و نورپردازی نیاز است که بستری دقیق ایجاد شود. پس از اجرای بوبه نیاز است که شرایط مقاومت برای لوله ها در برابر ضربه ها بررسی شود و پوشاننده بتنی بر روی لوله ها در نظر گرفته شود. عایق رطوبتی و نصب کفپوش برای روف گاردن نیز محسوب می شود و باید سایر تاسیسات سیم کشی و سینک و چراغ و … نیز اجرا شود این موضوع بسیار مهم بوده و می تواند به شکل ایده آل بررسی شود. از یاد نبرید که بارهای زنده و مرده در محاسبه محیط اجرای روف گاردن بسیار اهمیت دارد و بهتر است که در ابتدا محاسبات دقیق در نظر گرفته شود. مجموعه خانه چوبی ایرانیان کلیه خدمات اجرای روف گاردن در اصفهان را از ۰ تا صد انجام می دهد و می توانید با اعتماد کامل طراحی روف گاردن در اصفهان را به مجموعه ما بسپارید ما همواره سعی داریم قیمت روف گاردن در اصفهان را در حد معقولی نگاه داریم تا در این شرایط بتوانیم کمکی هر چند کوچک برای همشهریان عزیز باشد.


نگهداری از روف گاردن

برخی از افراد به نگهداری گیاهان بر در روف گاردن بسیار علاقه دارند و استفاده از انواع گیاهان بر روی روف گاردن و پرورش آنها می تواند بسیار دلنشین باشد، در این قسمت از مقاله وبسایت خانه چوبی ایرانیان مجری کلیه خدمات طراحی سازه های منزل مانند تولید آلاچیق در اصفهان است شما می توانید برای خرید آلاچیق در اصفهان به مجموعه خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید، منزل می توانید، نکات نگهداری از روف گاردن و گیاهان روف گاردن در اصفهان را بیان می کنیم، هر گیاهی نیازمند رعایت نکات خاصی برای نگهداری می باشد که در این قسمت به بررسی برخی از این نکات می پردازیم با ما همراه باشید، هر گیاه نیازهای مخصوص به خود را دارد و نگهداری از آن مستلزم دانش خاصی است. بسیاری از روف گاردن‌ها به زیبایی طراحی می‌شوند ولی به دلیل عدم آشنایی به نگهداری، پس از مدتی زیبایی خود را از دست می‌دهند. کارفرمایان باید به این امر توجه داشته باشند که نگهداری از روف گاردن را به دست یک فرد با تجربه که علم کافی در این زمینه را دارد، بسپارند. شاید در نگاه اول انجام این کار هزینه بر به حساب بیاید ولی واقعیت امر این است که با اختصاص یک مهندس برای نگهداری از روف گاردن در اصفهان، می‌توان مانع از بین رفتن گیاهان و خسارت‌های جدی شد. نگهداری باغ بام یکی از مهمترین موانع نصب آنها تلقی می شود. با این حال در نظر گرفتن یک برنامه نگهداری در طول فرآیند طراحی آن بسیار ضروری است زیرا همه انواع باغ بام ها نیاز به نگهداری دارند. کلیه ساختمان های تجاری با باغ بام مستلزم بررسی دوبار در سال که شامل بررسی بام و دیگر قسمت های ساختمان می شود، می باشد.

تعمیر روف گاردن اصفهان | خانه چوبی ایرانیان

تعمیر و نگهداری بیشتر به نتیجه دلخواه مشتری بستگی دارد که در صورت وجود روف گاردن اصفهان متمرکز و یا روف گاردن گسترده به بررسی های سه ماهه یا حتی دو بار در سال در صورت نیاز دارد. باغ بام های با تنوع زیستی از جمله باغ هایی که به گونه ای طراحی شده اند که نیاز به نگهداری کمتری داشته باشند. در کل سالی یک یا دو بار برای تمیز کردن، بررسی زهکشی ها، مسیرهای آب و از بین بردن زباله های ناخواسته، نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. باغ بام های گسترده نیاز به یک سیستم نگهداری فشرده تر با استفاده از کود یک بار در سال یا سه بار دفع علفهای هرز در سال دارند. برای باغ بام های گسترده لازم است که یک علفزار گل وحشی تهیه شود. بسترهای کم بارور به نوبه خود باعث ایجاد پوشش گیاهی کوتاه می شوند که نیازی به برش سالانه ندارد. نگهداری و پرورش گیاهان بر روی روف گاردن می تواند یک کار چالش بر انگیز باشد و شاید برای یادگیری آن بایستی زمان بگذارید تا رشد خوبی را از گیاهان خود شاهد باشی. موارد زیر از جمله مهمترین فاکتورهایی هستند که باید در طول نگهداری مورد توجه قرار گیرند:
تلاش برای جلوگیری از انسداد زهکشی و رشد گیاهان نامطلوب مانند علف های هرز
استفاده از کود باید به حداقل برسد زیرا استفاده از آن به میزان زیاد ممکن است منجر به افزایش سطح مواد مغذی شود که ممکن است بر کیفیت آب و گیاه تأثیر منفی بگذارد.
موانع پوشش گیاهی از آن جهت که مانع از گسترش گیاهان به دیگر قسمت ها می شوند از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
داشتن سیستم های محافظت در برابر از بین رفتن گیاهان و رشد بیش از حد آنها، ضروری است زیرا پرورش و نگهداری تا لبه ۲ متر در پشت بام امکان پذیر است. این سیستم ها لازم است سالی یک بار بررسی شوند.


خدمات روف گاردن اصفهان | خانه چوبی ایرانیان

تعمیر و نگهداری روف گاردن

یکی از مواردی که پس از ساخت روف گاردن بایستی توجه خاصی به آن داشته باشید، انجام اقدامات لازم برای عایق کاری و طراحی نگهداری از روف گاردن می باشد رعایت این نکات موجب افزایش عمر مفید روف گاردن شما و تجهیزات مورد استفاده بر روی آن می شود، مجموعه خانه چوبی ایرانیان مجری روف گاردن در اصفهان، کلیه خدمات نگهداری و تعمیر روف گاردن اصفهان را نیز انجام می دهد، عایق کاری روف گاردن از موارد مهمی است که پس از مدتی قطعاً نیاز به تعمیر دارد. اگر به قوانین تعمیر و نگهداری روف گاردن دقت شود موارد مربوط به عایق کاری بسیار مهم است و گاه دردسر زیادی ایجاد می کند. اینطور که مشخص است برای ترمیم و اصلاح عایق کاری گاه هزینه زیادی دارد و گاه نیاز به تعویض بخش هایی است که برای شما دردسر ایجاد می کند.
در این مقاله قرار است راه حل خوبی برای برطرف سازی نم روف گاردن داشته باشیم و روش های نگهداری روف گاردن را به خوبی بررسی کنیم از یاد نبرید که روف گاردن ها هر یک به واسطه سطوح زیرین خود شناسایی می شوند. شما می توانید برای سفارش کلیه خدمات طراحی و اجرای روف گاردن و خدمات نگهداری روف گاردن با مجموعه خانه چوبی ایرانیان در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی قبلی کلیه اقدامات لازم برای طراحی روف گاردن اصفهان و اجرای روف گاردن اصفهان با بهترین قیمت روف گاردن اصفهان، برای شما عزیزان انجام شود.