گیاهان مناسب فلاورباکس

گیاهان مناسب فلاور باکس | خانه چوب ایرانیان
گیاهان فلاورباکس | خانه چوبی ایرانیان

گیاهان مناسب برای کاشت در فلاور باکس

در این مقاله از وبسایت خانه چوبی ایرانیان به بررسی گیاهان مناسب فلاورباکس می پردازیم، گیاهانی که برای فلاورباکس مناسب هستند، از جمله گیاهانی که برای فلاور باکس مناسب هستند، گیاهانی اند که ریشه آنچنان بزرگی ندارند و برای رشد نیاز به مکان بزرگی برای ریشه دواندن ندارند، مورد دیگری که هنگام کاشت گیاهان در فلاور باکس باید در نظر داشته باشید این است که این گیاهان بایستی با شرایط آب و هوایی مکان فلاور باکس شما سازگار باشد.
برای مثال گیاهانی مانند سانسوریا نیاز به نوری متوسط برای رشد در شرایط ایده آل دارد، زمانی که از نور متوسط صحبت می کنیم به این معنی است که حدود یکی دو متر از پنجره های نور گیر خانه فاصله داشته باشد تا بتواند رشد مناسبی را تجربه کند. مجموعه خانه چوبی ایرانیان تولید کننده انواع فلاورباکس در اصفهان می باشد. شما می توانید برای خرید فلاورباکس اصفهان در انواع مختلف فلاورباکس اصفهان و آشنایی با نحوه آبیاری فلاورباکس به دیگر مطالب بلاگ وبسایت خانه چوبی ایرانیان مراجعه فرمایید.
شرکت خانه چوبی ایرانیان خدمات دیگری از جمله، ساخت آلاچیق اصفهان و اجرای گزبو اصفهان، فروش ورق پلی گلاس اصفهان و اجرای روف گاردن اصفهان را انجام می دهد، شما می توانید برای سفارش انواع فلاورباکس چوبی در اصفهان با مجموعه خانه چوبی ایرانیان تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان مجموعه ما همواره سعی دارند با بهترین قیمت، بالاترین سطح کیفیت خدمات را به شما عزیزان ارائه کنند.


انگور یا سیب زمینی شیرین

انگور یا سیب زمینی شیرین

شاخ و برگ سرسبز تاک سیب زمینی شیرین دارای رنگ‌ها بسیاری است که بسیار زیبا به چشم می‌خورد و این باعث می‌شود که برای هر فلاور باکس پنجره‌ای نمای بسیار زیبایی داشته باشد. در نظر بگیرید که مارگاریتا به رنگ سبز آهکی، ارغوانی عمیق مایل به بنفش یا گل‌های خاکستری، سبز و صورتی با ترکیب رنگ متعدد می‌تواند نمایی زیبا بیافریند. علاوه بر این، این گیاه نیاز به نگهداری کم و آسان برای رشد خواهد داشت. در صورتی که به درستی از آن مراقبت کنید می‌توانید تا سالها آن را در پنجره خانه خود داشته باشید و از تماشای آن لذت ببرید.


کولئوس

کولئوس یک گیاه با شاخ و برگ‌های رنگارنگ فراوان است و در دو گونه قابل رشد در خورشید و سایه وجود دارد. شکل ظاهری بوته آن باعث می‌شود کولئوس یک گیاه پر کننده در فلاورباکس‌های شما با ظاهری عالی به نظر برسد. اگرچه انواع زیبای این گیاه مانند کنگ قرمز به اندازه کافی مطبوع هستند و می‌توانند یک رویداد اصلی در یک پنجره باشند. این گیاه از ظاهری بسیار زیبا برخوردار است.

کولئوس

پتونی موسوم به گلبرگ

پتونی موسوم به گلبرگ

پتونی یکی از گل‌های مناسب فصل تابستان است و به طور مداوم شکوفه‌های پر طراوت و چالاک خود را در شدیدترین گرمای فصل به بیرون می‌ریزد. سالیانه می توانید سایه‌هایی از رنگ‌های سفید، قرمز، صورتی و بنفش آن را در فلاور باکس پنجره خانه‌ها مشاهده کنید و از نمای بسیار زیبای آن لذت ببرید. علاوه بر این این گل در انواع راه راه‌، لکه‌دار و حاشیه‌ای نیز یافت می‌شود که هر یک در جایگاه خود به خوبی خودنمایی می‌کنند. گلبرگ سفید وحشی پتونی را در نظر بگیرید، این رنگ و لعاب‌ها می‌تواند منظره بسیار زیبایی به فلاور باکس ساختمان و یا خانه شما اضافه کند. شما می‌توانید گیاه بوته‌ای آن را در فلاور باکس‌های خود پرورش دهید و یا آن را به شکل موج آبشار مانند سورفینا استفاده کنید که به طرز چشمگیری در لبه فلاور باکس پنجره شما جاری خواهد شد.


خزنده لیسیماکیا یا جنی

خزنده لیسیماکیا یا جنی به عنوان پول گرد نیز شناخته می‌شود. این گیاه یک پوشش زمینی جدی است که در فلاور باکس‌های پنجره‌ای می‌تواند منظره خیره کننده‌ای را به همراه داشته باشد. سایه‌های سبز و طلایی موجود در این گیاه، آبشاری از برگ‌های انبوه و گرد آن بسیار شبیه انگورهای دنباله دار است.

خزنده لیسیماکیا یا جنی

گردو میلر

گردو میلر

این گیاه که معمولاً به عنوان آسیاب گرد و غبار نیز شناخته می‌شود، دارای شاخ و برگ‌های نقره‌ای است که تضادی خیره کننده از شکوفه‌های رنگارنگ را ساطع می‌کند. برگ‌های نقره‌ای این گیاه در اندازه‌های ۱۲ تا ۱۸ اینچ رشد می‌کند، در حالی که گونه‌های توری نقره‌ای وکراس آن، ارتفاعشان به شش تا هشت اینچ می‌رسد که در یک فلاورباکس به راحتی گنجانده می‌شود. آسیاب گرد و غبار همچنین در برابر خشکسالی مقاوم است و نگهداری از آن بسیار آسان است.


فوشیا

فوشیا بطور معمول در سبدهای حلق آویز استفاده می‌شود، با این حال گل‌های رنگارنگ آن باعث شده تا فلاورباکس ها را به باغچه‌ای دلپذیر تبدیل کند. اکثر گونه‌های فوشیا سایه را دوست دارند، بنابراین تا زمانی که از قرار گرفتن فلاور باکس پنجره خود در سایه اطمینان حاصل نکرده‌اید، از قرار دادن آن بیرون از ساختمان و در معرض آفتاب پرهیز کنید. این گیاه در تمام فصول سال با شکوفه‌های بنفش و صورتی عجیب و غریب به شما پاداش می‌دهد.

فوشیا

ایمپاتینس

ایمپاتینس

برای دستیابی به رنگ مات آن در یک فلاورباکس به شکلی عمیق و سایه‌دار می‌توانید این گل را امتحان کنید. این گل رایج‌ترین گیاه در ایالات متحده است که ظاهری نزدیک به گل پامچال دارد و نگهداری از آن آسان است. این گیاه در گلدان‌ها و فلاور باکس‌ها به خوبی رشد می‌کند و در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها مانند صورتی، قرمز، بنفش، نارنجی و زرد به چشم می‌خورد.


اسنپدراگون

این گیاه با سنبله‌های بلند و چشمک زن با شکوفه‌هایی در اطراف آن پوشیده شده است. علاوه بر این می‌تواند ظاهر هر فلاورباکس را به ظاهری چشم نواز تبدیل کند. اسنپدراگون تابستانی بوده و تا ۱۸ اینچ رشد می‌کند. در حالی که اسنپدراگون معمولی می‌تواند از چهار پا تا سه پا رشد کند. هر دو این گونه‌ها به راحتی در دسترس باغبانان خانگی است.

اسنپدراگون
پیچک مارپیچ

پیچک مارپیچ

پیچک مارپیچ یا وارگاتا به عنوان پیچک پیچیده نیز شناخته می‌شود. این گیاه تقریباً در هر سطح از نور رشد می‌کند و یک دوره خشکسالی را مشابه انگور برای رشد مجدد تحمل می‌کند. گیاه در فلاور باکس‌های پنجره جاری می‌شود و یک تضاد برگ بر روی شکوفه های زنده ایجاد می‌کند. این گیاه نمایی بسیار زیبا به فلاور باکس‌های پنجره واحد های آپارتمانی و خانه‌ها می‌بخشد.


گیاه شیرین بیان

صاحبان ملک و یا افرادی که آن را مدیریت می‌کنند، از این گیاه بسیار استقبال می‌کنند. دلیل این استقبال نیز داشتن شاخ و برگ‌های منحصر به فرد در این گیاه است که می‌تواند برای فلاور باکس‌های پنجره‌ای انتخاب شوند. رنگ گیاه شیرین بیان سفید در واقع مایل به رنگ نقره‌ای سفید است، در حالی که گیاه شیرین بیان لیمو مایل به رنگ زرد است و هر دو دارای یک نقطه اشتراک قابل توجه هستند که آن نیز داشتن شکوفه‌های رنگی هستند.

گیاه شیرین بیان

چمن زینتی

چمن زینتی

علف‌های زینتی ارتفاع، رنگ و بافت حسی را به یک فلاور باکس پنجره‌ای اضافه می‌کنند. ظاهر چمن مانند باعث شده اکثر افراد برای پوشاندن فضاهای خالی در فلاور باکس از آن استفاده کنند. این گیاه دارای ظرافت برفی قورباغه‌ای، رنگ روشن و بنفش صورتی است که با گل‌های کم رنگ و فضای سبز پیروز می‌شود.


سخن آخر

فلاور باکس ها امورزه یکی از انواع مبلمان شهری مورد استفاده در نقاط مختلف کشور به شمار می آیند شما می توانید برای خرید انواع فلاورباکس در اصفهان به فروشگاه خانه چوبی ایرانیان مراجعه نمایید و با تماس با مجموعه خانه چوبی ایرانیان سفارش خود را ثبت کنید.
فلاور باکس ها در سطح شهر می تواند زیبایی خاصی به شهر ببخشد، یک باکس چوبی زیبا با درختان زینتی در پیاده رو های سطح شهر روح تازه ای به شهر می بخشد. مبلمان شهری در دنیا امروز و زندگی شهری بیش از پیش اهمیت آن به چشم می‌آید. فلاورباکس نوعی از مبلمان‌های شهری هستند که به دلیل ویژگی‌های ساختاری که دارند می‌توانند در فضاهای مختلف به کار برده شوند. انواع مختلفی از فلاورباکس‌ها بر اساس مصالح و نوع کاربرد وجود دارد که در استفاده از آن‌ها باید عواملی همچون نوع کاربری، زهکشی و وزن را مد نظر قرار داد.
استفاده از فلاورباکس‌ها مزیت‌های زیادی در پی دارد. به طور مثال استفاده از آن‌ها در فضاهای سبز شهری با کاهش نیاز به چمن‌کاری میزان مصرف آب را به طرز قابل توجهی کاهش خواهند داد. شما می توانید برای سفارش انواع فلاور باکس در اصفهان، مانند فلاور باکس چوبی در اصفهان، فلاورباکس بتنی در اصفهان، فلاورباکس دیواری در اصفهان و انواع دیگر فلاور باکس در اصفهان با مجموعه خانه چوبی ایرانیان تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.